Pudle

Pudle kiedyś były hodowane, jako psy myśliwskie, jednak obecnie są traktowane wyłącznie jako psy towarzyskie. Są to psy, które posiadają dużo wdzięku, są zwinne, szybkie, ruchliwe i bardzo spostrzegawcze. Więcej »

 

Czy karma dla kota zawiera wszystkie niezbędne substancje odżywcze?

Kupując pożywienie dla naszego kota zastanawiamy się czy aby na pewno dajemy mu wszystko to co potrzebuje. Chcemy się zdrowo odżywiać ale także zapewnić wszystkie najważniejsze witaminy i mikroelementy naszemu pupilowi. Zazwyczaj po kocie dokładnie wdać, czy jest zdrowy oraz czy się zdrowo odżywia. Jest on wówczas rześki i skory do przeróżnych figli, ale także ma lśniące futerko.

Karma dla kota którą możemy dostać w sklepie posiada wszystkie najważniejsze składniki jakie są potrzebne dla naszego zwierzaka. Na etykiecie znajduje się zestawienie najważniejszych składników jakie są w niej zawarte i dzięki temu możemy sprawdzić która z firm oferuje lepsze pożywienie. Karmy są podzielone ze względu na smaki oraz wiek zwierzęcia w związku z tym oferują to co w danym okresie jest niezbędne. Młody kotek potrzebuje dużo wapnia i białka aby mógł prawidłowo się rozwijać, dorosły kot natomiast dużo witamin. Tego typu pożywienie jest opracowywane pod okiem najlepszych specjalistów z zakresu weterynarii. Wiedzą oni dobrze co powinno się znaleźć w pożywieniu zwierzaka.