Pudle

Pudle kiedyś były hodowane, jako psy myśliwskie, jednak obecnie są traktowane wyłącznie jako psy towarzyskie. Są to psy, które posiadają dużo wdzięku, są zwinne, szybkie, ruchliwe i bardzo spostrzegawcze. Więcej »

 

Czy kot może być dobrym przyjacielem?

Zwolennicy psów uważają, że koty są niezwykle wredne i przede wszystkim nie potrafią przyzwyczaić się do swojego właściciela. Jednak ten pogląd nie do końca jest słuszny. Oczywiste jest że żaden kot nie będzie chodził za właścicielem jak pies, jednak gdy będziemy się dobrze opiekować zwierzakiem z pewnością się do ans przyzwyczai. Niezwykle miłym momentem jest gdy przychodzimy do domu, a przy drzwiach wita nas nasz kiciuś. Potrafi on słodko się łasić, usiąść nam na kolanach gdy czytamy książkę lub oglądamy telewizję, a także wspaniale mruczeć.

Wszystko to jednak jest zarezerwowane dla dobrych właścicieli, którzy kochają swoje koty. W przypadku osób, które traktują swojego kota jak zło konieczne nie będzie on darzył ich uczuciem, a przynajmniej nie tym pozytywnym. Kot potrafi być niezwykle miłym stworzeniem i posiada bardzo dużo zwolenników. Kochamy koty za wiele zalet i niewątpliwie jest to jedno z najbardziej popularnych zwierząt domowych. Gdy się o to postaramy będzie naszym dobrym przyjacielem.